Znajdź nas na:

Data założenia: 11 marzec 1991 rok
Skład Gliwice, ul. Składowa 2, 44-100 Gliwice
Skład Mikołów, ul. Rymera 9, 43-190 Mikołów

  • BUSTER - MIESZALNIK FARB I TYNKÓW KABE
  • BUSTER e-SKLEP
  • bustern
  • BUSTER - karta dużej rodziny, rodzina 3+ i karta seniora

PROMOTOR

PROMOTOR ZAPRAWA TYNKARSKA OP. 25KG CENA: 7,52 ZŁ

Zaprawa tynkarska GP Promotor to gotowy produkt do zarobienia z wodą. Po wymieszaniu tworzy jednorodną szarą masę. Zaprawa tynkarska jest łatwa w zastosowaniu. Może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. więcej

PROMOTOR ZAPRAWA MURARSKA OP. 25KG CENA: 7,52 ZŁ

Zaprawa murarska Promotor to gotowy produkt do zarobienia z wodą. Po wymieszaniu tworzy jednorodną szarą masę. Doskonale nadaje się do wykonywania tradycyjnych robót murarskich. Po stwardnieniu zaprawa staje się mrozoodporna i wodoodporna. więcej

PROMOTOR ZAPRAWA WYRÓWNUJĄCA OP. 25KG Cena: 14,20 zł

Cena: 14,20 zł
Zaprawa wyrównująca Promotor jest gotowym produktem do zarobienia z wodą. Po wymieszaniu tworzy jednorodną szarą masę. Dzięki dodatkom najwyższej klasy wypełniaczy i domieszek po stwardnieniu staje się wodoodporna i mrozoodporna.
więcej

PROMOTOR ZAPRAWA BETONOWA M50 MONOLIT OP. 25KG Cena: 10,89zł

Cena: 10,89 zł

Beton B50 Monolit Promotor to mieszanka spoiwa, wypełniaczy i innych dodatków, która po wymieszaniu z odpowiednią ilością wody tworzy beton o wytrzymałości 50MPa.

Zastosowanie:
Beton B50 Monolit Promotor służy do wylewania nadproży, wieąców, stropów, posadzek o dużej odporności wytrzymałościowej, strunobetonów oraz wznoszenia słupów nośnych i schodów.

więcej